III Warsztaty projektanta i rzeczoznawcy

instalacji i sieci sanitarnych

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Wydarzenie online
18 – 19 listopada 2021 r.
Rejestracja
Program

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w III edycji Warsztatów, których tematem przewodnim jest ZIELONO MI!

Podczas Warsztatów będziemy rozmawiać o najnowszych standardach technicznych, jakości środowiska wewnętrznego oraz innowacyjnych rozwiązaniach służących do ograniczenia zużycia energii na cele eksploatacji budynków, rozwiązaniach instalacyjnych zapewniających bezpieczeństwo obiektów, „zielonym” paliwie, gospodarce o obiegu zamkniętym i wielu innych tematach z szeroko rozumianej inżynierii środowiska. 

 Udział w Warsztatach jest bezpłatny! 

Tematyka poszczególnych paneli

Panel 1: Współpraca instalacji tryskaczowych i systemów oddymiania

Panel 2: Uciążliwe zapachy – wpływ na zdrowie i neutralizacja

Panel 3: Regulacja pogodowa a prognozowa parametrów pracy instalacji ogrzewczej – teoria, praktyka i wyniki pierwszych badań

Panel 4: Jak wpłynie taksonomia na działalność branży HVAC?

Panel 5:  Nowe Standardy Techniczne 

Panel 6: „Zielone” Paliwa

Panel 7: Model opadowy dla miasta Krakowa

Panel 8: Wykorzystanie technologii bezwykopowych na terenach chronionych oraz usuwanie rur azbestowych i ołowianych

Panel 9: Zagospodarowanie wód opadowych

Panel 10: Bioodpady komunalne w gospodarce o obiegu zamkniętym – zagadnienia techniczno-organizacyjne 

Panel 11: Konkluzje NDT (BAT) dla przetwarzania odpadów komunalnych (wybrane zagadnienia dot. instalacji komunalnych)

Panel 12: Pracownia cytostatyczna bez tajemnic

Panel 13: Przełom w zakresie dezynfekcji powierzchni szpitalnych

 

 

Prelegenci

 

Norbert Duczmal (a-went sp. z o.o.)

Marcin Glixelli (Wodociągi Miasta Krakowsa S.A., PZITS)

Mariusz Iwanejko (Blejkan S.A.)

Jacek Janicki (ZRB Janicki)

Anna Majkowska (Darco Sp. z o.o.)

Karolina Myk (POliner Sp. z o.o.)

Marc Voges (Berner International GMBH.)

Mariusz Smaczyński (a-went sp. z o.o.)

Przemysław Szkudlarczyk (Blejkan Holding Sp. z o.o.)

Paweł Wilkosz (Gas Storage Poland)

 

 

Mateusz Bil
GAZ SYSTEM S.A.
Anna Bogdan
PZITS
Tomasz Cholewa
Politechnika Lubelska, PZITS
Eliza Dyakowska
Izba Gospodarcza Gazownictwa, PZITS
Andrzej Fedor
GAZ SYSTEM S.A., PZITS
Roland Kośka
GAZ SYSTEM S.A.
Małgorzata Król
Politechnika Śląska, PZITS
Paweł Lachman
Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła
Krystyna Lelicińska-Serafin
Politechnika Warszawska, PZITS
Radosław Lenarski
ENGIE SAR
Agnieszka Malesińska
Politechnika Warszawska, PZITS
Piotr Manczarski
Politechnika Warszawsla, PZITS
Mariusz Piasny
MPI s.c.
Florian Piechurski
Politechnika Śląska, PZITS
Wojciech Ratajczak
Trim-tech, PZITS
Anna Rolewicz-Kalińska
Politechnika Warszawska, PZITS
Grzegorz Rosłonek
PGNiG, PZITS
Andrzej Różycki
ENGIE SAR
Alicja Siuta-Olcha
Politechnika Lubelska, PZITS
Paweł Stańczak
PZITS
Krzysztof Stelągowski
PZITS
Tomasz Szczypiński
Urząd Dozoru Technicznego
Mirosław Szyłak-Szydłowski
Politechnika Warszawska, PZITS
Paweł Wróbel
Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej